Kariera

Obecnie poszukujemy kandydatów na dwa stanowiska:

1. INSTALATOR SYSTEMÓW AV

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • Wdrażanie i instalowanie systemów audiowizualnych i sieci LAN,
  • Programowanie i konfiguracja urządzeń,
  • Kontrola powykonawcza,
  • Prace serwisowe,
  • Montaż okablowania i drobne prace budowlane (również na wysokości pow. 3m),
  • Wsparcie projektowe.

Wymagania:

  • Wiedza z zakresu elektryki, automatyki,
  • Uprawnienia SEP do 1KV
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Podstawowa znajomość branży audio-video,
  • Kreatywność, silna motywacja do pracy i umiejętności działania pod presją czasu,
  • Zdolność szybkiego uczenia się i chęć ciągłego poszerzenia wiedzy,
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność oraz komunikatywność,

2. MŁODSZY KONFIGURATOR SYSTEMÓW AV

  • Wsparcie przy uruchamianiu systemów audiowizualnych (m.in. projektorów, monitorów, systemów wideokonferencji, systemów nagłośnienia),
  • Okazjonalne wsparcie ekipy montażowej,

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne, lub informatyczne (ewentualnie w trakcie studiów),
  • Zainteresowania tematyką nowych technologii i podstawowa znajomość branży audio-video,

OFERUJEMY:

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o wyrobionej renomie na rynku,
  • Atrakcyjne warunki pracy oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji – uczestnictwo w szkoleniach branżowych wewnętrznych i dedykowanych,
  • Dostęp do najnowszych technologii AV,
  • Udział w realizacji ambitnych projektów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem, oraz listu motywacyjnego na adres: a.kusek@abemaav.pl z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Background vector created by Freepik

Sklep internetowy Shoper.pl